Wydruki Wielkoformatowe

DRUK WIELKOFORMATOWY
Nasza działalność skupia się na zapewnieniu Państwa firmie kompleksowej reklamy, która nie tylko zostanie zauważona przez Klientów, ale przede wszystkim zapamiętana na długo. Dzięki najwyższym standardom druku wielkoformatowego, którym się zajmujemy, wyprodukujemy dla Państwa billboardy, plakaty, banery i wiele innych nośników. Stań się widoczny i bądź obecny tam, gdzie Twoi potencjalni Klienci będą Cię szukali.
Niech Twoja Firma zaistnieje dzięki profesjonalnej reklamie. Stań się widoczny na zewnątrz i wewnątrz. Pokaż się na ulicy, osiedlu, witrynie – bądź obecny wszędzie tam, gdzie Twoi potencjalni Klienci, daj im szansę, aby trafili właśnie na Ciebie.
Nasza firma produkuje nośniki reklam, które ułatwią Ci to i pomogą zaistnieć na rynku!

Billboard
Koło tych dużych, podświetlanych reklam nikt dzisiaj nie przechodzi obojętnie. Obecne przy ruchliwych ulicach zostaną zauważone nie tylko przez stojących w korku, ale również dla pokonujących tę trasę codziennie na odcinku dom-praca.

Plakaty
Jedne z najpopularniejszych materiałów reklamowych, bez których nie obejdzie się żadna firma. Zmieścisz na nich najważniejsze informacje o firmie, planowanych eventach, akcjach promocyjnych, danych kontaktowych, zaprosisz na wydarzenie. Plakaty dzięki swojej formie i rozmiarom mogą zostać zamieszczone w wielu miejscach – rozwieś, wyklej lub rozdaj, stań się widoczny!

Banery (jedno i dwustronne)
Wykonane z najwyższej jakości materiałów, gwarantuje odporność na działanie czynników zewnętrznych. Łatwość montażu i demontażu w celu przetransportowania stanowią kolejne zalety produktu, który zwiększy widoczność Twojej firmy w mieście.

Roll up
Niezbędny do prezentacji Firmy np. podczas targów czy imprez firmowych. Lekki i poręczny, pakowany w wygodną torbę umożliwia łatwy transport. Jego rozłożenie i złożenie zajmie Ci kilka sekund, a stabilny stojak zagwarantuje stabilność podczas całego wydarzenia. Wybierz wielkość i zaprojektuj reklamę według własnego uznania, ciesz się mobilną reklamą, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie.

Nadruki na foliach samoprzylepnych
Łatwa i szybka w dystrybucji metoda reklamy, służąca do promocji wydarzeń oraz promowania marki najczęściej na powierzchniach płaskich. Oferujemy naklejki matowe i błyszczące, które łatwo utrzymać w czystości.

Fototapety
Doskonały pomysł na odmienienie wnętrza lokalu, dodania mu nowego charakteru, a przy okazji zachowania spójności w identyfikacji wizualnej Twojej firmy.
Łatwość i szybkość montażu nie wymagająca dodatkowego kleju, a tym samym dająca możliwość odklejania i przyklejania fototapety w różnych miejscach. Pokaż charakter swojej firmy!

Oklejanie samochodów
Jedna z najskuteczniejszych mobilnych reklam, która jest wszędzie tam, gdzie zdecydujesz się pojechać. Oferujemy oklejanie samochodów według Twojego projektu i pomysłu, daj się ponieść wyobraźni. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i trwałych technik oklejania metodą druku solventowego lub folii wycinanej z użyciem plotera zachowujemy żywe kolory i wyraźne kształty. Samochód firmowy może być jedną z najbardziej mobilnych reklam Twojego przedsiębiorstwa.

Oklejanie witryn sklepowych
Jeżeli posiadasz lokal handlowy lub usługowy jego witryna stanowi doskonałą i darmową lokalizacje do ekspozycji reklamy. Zachęć przechodniów, aby wstąpili właśnie do Ciebie! Oferujemy wydruk i umocowanie reklamy na witrynie, zarówno z jej zewnętrznej jak i wewnętrznej strony. Do tego celu wykorzystujemy trwały druk solventowy, charakteryzujący się wysoką jakością. W zależności od Twoich potrzeb wydruk może powstać na folii nieprzepuszczającej światła, przezroczystej, imitującej szkło, dającej efekt podświetlenie bądź niewidocznej od środka. Daj się poznać Klientowi jeszcze zanim przekroczy próg Twojej firmy!