Poligrafia

Naszą ofertę poligraficzną kierujemy do wszystkich, którzy swoim pomysłem i fantazją chcą wykreować wizerunek firmy, pomóc jej zaistnieć na rynku i na długi czas pozostać w pamięci odbiorcy!

Usługi poligraficzne oferowane przez naszą firmę, są naszą wizytówką! Zajmujemy się kompleksową obsługą poligraficzną, od projektu po wykonanie produktu najwyższej jakości. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń do druku cyfrowego i offsetowego oferujemy Państwu kompleksowe wyposażenie biura w materiały niezbędne do codziennej pracy stanowiące jednocześnie nośniki reklamy. U nas zamówią Państwo wizytówki, plakaty, papier firmowy, teczki i kalendarze, a także wiele innych.

Poligrafia – wizytówki, ulotki, plakaty, teczki, papier firmowy, naklejki papierowe itp.
Wizytówką Twojej firmy jest … wizytówka! Niewielki kartonik przechowywany zawsze pod ręką, a mający tak duże znaczenie dla nawiązania i podtrzymania kontaktu biznesowego. Ale nie tylko. Teczki, w które zapakujesz swoją ofertę handlową lub umowę zawartą z kontrahentem czy papier firmowy, na którym ta oferta bądź umowa zostaną wydrukowane.
Świadczone przez nas usługi poligraficzne w połączeniu z indywidualnymi projektami zapewnią Ci kompleksowe wyposażenie biura w materiały niezbędne do codziennej pracy, będące jednocześnie doskonałymi nośnikami reklamy.

Plakaty, ulotki, naklejki, broszury, banery, rull-up’y, pocztówki i inne nośniki reklamy
Daj swojej firmie zaistnieć dzięki reklamie zewnętrznej i wewnętrznej. Wydrukujemy dla Ciebie ulotki i plakaty, które charakteryzują się wysoką jakością wydruku oraz dużymi możliwościami dystrybucji. Jeżeli zdecydujesz się na większą formę reklamy warto pomyśleć o banerze, który wykonany z wysokiej trwałości materiałów jest odporny na działanie czynników zewnętrznych. Do tego roll-up czyli lekka konstrukcja i rozwijana reklama, która charakteryzuje się łatwością w montażu oraz transporcie.

Wyposażenie biura czyli kalendarze, papier firmowy, wizytówki, teczki, segregatory, koperty firmowe, notesy i inne
Dajemy Ci do wyboru szeroką gamę produktów, które opatrzymy logiem Twojej firmy dowolną grafiką czy hasłem reklamowym. Spersonalizuj papier firmowy oraz koperty, których używasz w korespondencji z Klientami, aby jeszcze przed otwarcie przesyłki wiedzieli kim jest nadawca. Wyposaż siebie i współpracowników w profesjonalne wizytówki z danymi kontaktowymi i adresem firmy – chcesz, aby Klienci mogli szybko i skutecznie nawiązać z Tobą kontakt.

Kalendarze ścienne lub na biurko będą doskonałym akcentem wyposażenia pomieszczeń w Twojej firmie, ale sprawdzą się również jako upominek dla Klientów i jako reklama będą im służyły przez cały rok.

Teraz podstawowe akcesoria biurowe takie jak segregatory, notesy, podkładki pod myszy mogą stać się spersonalizowanymi elementami wystroju, zapewniając spójność w identyfikacji wizualnej Twojego przedsiębiorstwa.

W naszej pracy poligraficznej używamy druku cyfrowego w przypadku mniejszych ilości lub druku offsetowego dla większych nakładów.
Technologia cyfrowa charakteryzuje się krótszym czasem realizacji, a co za tym idzie oczekiwania na zamówienie, a także daje większe możliwości edycji czy personalizowania wydruku. Z kolei druk offsetowy gwarantuje Ci wysoką jakość z zachowaniem wyraźnych kolorów.