Koperty

KOPERTY

Prowadzenie działalności wiąże się z koniecznością wysyłania nieraz dużej ilości korespondencji, aby dodać temu profesjonalizmu polecamy koperty z nadrukiem. Na kopercie można umieścić logo oraz dane adresowe. Posiadanie takich kopert znacznie zwiększy rozpoznawalność marki oraz będzie swoistym dopełnieniem identyfikacji wizualnej.

Drukujemy koperty w dziesięciu różnych formatach na czterech rodzajach papieru. W ofercie posiadamy koperty z okienkiem jak również bez okienka. Każda koperta wyposażona jest w pasek do zaklejania kopert

Koperty firmowe

Koperty reklamowe są idealny, dopełnieniem strategii marketingowej. Dzięki dużemu wyborowi możesz dostosować koperty do własnych indywidualnych potrzeb:

  • 10 wariantów formatu – pion, poziom i kwadrat
  • Wersje kopert z okienkiem lub bez
  • Wygodny pasek do zaklejania kopert (oprócz szarej koperty C6)

Dostępne w naszej ofercie surowce pozwolą na stworzenie koperty reklamowej na miarę waszych potrzeb. Drukujemy na papierze offsetowym o gramaturze od 70 do 100 g, na papierze pochodzącym z recyklingu w gramaturze od 75 – 100 g na papierze brązowym (gramatura 90g) oraz Premium Olin w kolorze białym lub kremowym o gramaturze 120 g.

Poniżej prezentujemy dostępne rozmiary kopert:

  • Koperty B5 z nadrukiem – klasyczna koperta, do której można wkładać dokumenty i drobne przedmioty (bez ostrych krawędzi) do wysyłki.
  • Koperty C4 z nadrukiem idealne do przesyłania wszystkich dokumentów w formacie A4, bez konieczności ich składania.
  • Koperty C5 z nadrukiem bez problemu zmieszczą format A5. Są wykorzystywane do wysyłania ulotek, zaproszeń lub innych informacji handlowych.
  • Koperty C6 z nadrukiem to najczęściej spotykane koperty. Można w nich umieścić np. kupony, zaproszenia, a także karty pamięci lub magnesy.
  • Koperty DL z zadrukiem – możesz tu umieścić kartki A4 złożone na trzy (w “c” lub w “z”). Koperty DL są idealne do regularnych korespondencji, umów lub rachunków. Będą też personalizowaną oprawą zaproszeń, voucherów i kart upominkowych.
  • Koperty K4 – kwadratowe koperty stworzone do kreatywnych przesyłek. Można w nich umieścić zaproszenia, pocztówki lub ulotki firmowe.
  • Koperty K45 – koperta kwadratowa, najczęściej wykonana z białego papieru offsetowego. Efektowna, dopasowana tak do prestiżowych, jak i seryjnych korespondencji.

Koperta do kalendarzy x – dzielnych z nadrukiem

Planujesz obdarować klientów kalendarzem? Jeżeli tak polecamy koperty z własnym nadrukiem w które możesz zapakować kalendarz i podarować klientowi. Jesteśmy przekonani, że taki podarek będzie fundamentem dalszej współpracy.

Koperty wykonane są z drugi kartonu o gramaturze 300 które zabezpieczają kalendarz przed zniszczeniem. Na kopercie możesz umieścić swoje logo, życzenia lub dane adresowe klienta. Zamówienia realizujemy już od 10 szt.

Druk Reklamowy - Najtańsza drukarnia online