Wizytówki

WIZYTÓWKI

Wizytówka firmowa to także nieodzowny i ponadczasowy istotny element komunikacji wizualnej z klientem. Poprzez dobrze zaprojektowaną i świetnie wykonaną wizytówkę możemy zrobić na potencjalnym kliencie dobre pierwsze wrażenie, które może rzutować na rozwój dalszej współpracy.

Najważniejsze w biznesie to dać się zapamiętać klientowi! Idealnie w tym celu sprawdzą się wizytówki, które są podstawą w nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Ta mała wizytówka jest gwarantem w sprawnego komunikowania się z potencjalnym klientem oraz świadczy o Naszym profesjonalizmie.

Na naszej stronie mogą Państwo zamówić druk wizytówek z własnym projektem, jeżeli takiego nie posiadacie udostępniamy możliwość zaprojektowania jej samodzielnie. Polecamy, aby skorzystali Państwo również z poniższych opcji urozmaicenia projektu:

  • zaokrąglonych lub prostokątnych rogów
  • szlachetnych papierów (aż 16 rodzajów podłoża w tym fakturowane i barwione w masie)
  • folii matowej, błyszczącej lub soft-touch
  • lakierowania lub pokrycia lakierem UV

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór różnorodnych rodzajów wizytówek oprócz tradycyjnych polecamy:

Wizytówki składane

Wizytówki składane które są oryginalną opcją, na której można zmieścić dużą ilość informacji, można umieścić na niej zdjęcie oraz obecnie coraz popularniejszy kod QR. Wizytówki składne drukowane są w standardowym rozmiarze 85 x 55 lub 90 x 50 mm. Wizytówkę można zaprojektować na czterech stronach. Możesz zmówić w jednym zamówieniu kilka wzorów. Polecamy wypróbować ten rodzaj wizytówki.

Wizytówki MultiLoft 

Ten oryginalny rodzaj wizytówek biznesowych będzie wyróżniał Cię na tle innych. Ten rodzaj produktu składa się z trzech warstw, środkowa warstwa może zostać wykonana w dwunastu kolorach do wyboru. Zewnętrzne kolory można dobrać w taki sposób, aby tworzyły unikatowy wzór. Wizytówki MultiLoft są dużo sztywniejsze od klasycznych co sprawia ze są trwalsze oraz przez swój nietypowy wygląd będą zapamiętane przez klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą wizytówek i zapraszamy do składania zamówień. Gwarantujemy wysoką jakość wydruku i jesteśmy przekonani, że wizytówki firmowe zamówione u nas będą świetnym sposobem na zdobycie nowych klientów.

Wizytówka stworzona na potrzeby twojej firmy 

Wizytówka 90x50 to kartonik, który zawsze należy mieć pod ręką. Poręczny format i elegancki design pozwolą ci szybko i sprawnie skomunikować się z klientami oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe. Dzięki możliwościom internetowego kreatora skomponujesz profesjonalny projekt w czasie nie dłuższym niż trzy minuty, Skorzystaj z dodatkowych uszlachetnień odpowiednimi foliami, które dodadzą wyjątkowemu projektowi uroku i unikatowości. Wysokiej jakości wydruk, gwarantuje, że wszystkie elementy projektu będą wyglądały dokładnie tak, jak na tworzonym przez ciebie projekcie. Matowy papier będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które stawiają przede wszystkim na elegancję, natomiast specjalna folia soft touch to aksamitne w dotyku rozwiązanie, które w oryginalny sposób wyróżni twoją firmę na rynku. Postaw na matową folię z lakierem UV, jeśli zależy czy na wyszczególnieniu odpowiednich elementów takich jak logo, które staną się wyczuwalne pod palcem.  

 Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą oferowanych przez nas usług i składania zamówień. Jako firma stawiamy na indywidualne podejście do klienta, w trosce o jego wyjątkowe potrzeby. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym wizytówkom, ulotkom i innym materiałom reklamowym, twoja firma będzie mogła pozyskać szersze grono nowych odbiorców i rozgłos w danym środowisku.