Ulotki

ULOTKI

Ulotka reklamowa! Mała rzecz, wielki efekt. Nie jest tajemnicą, że ulotka to najtańszy i najskuteczniejszy sposób reklamy. Dzięki kolportażowi ulotek jesteśmy w stanie dotrzeć do szerokiej rzeszy klientów. Na tym małym kawałku papieru możemy umieścić wiele cennych informacji na temat profilu naszej firmy, produktów oraz proponowanej oferty.

Kreator ulotek

Zaprojektuj szybko i łatwo ulotkę naszym kreatorem!
Jeżeli nie posiadają Państwo projektu nic nie szkodzi! Nasz kreator jest łatwy w obsłudze, posiada już gotowe wzory które wystarczy tylko uzupełnić danymi kontaktowymi i tekstem informującym o Państwa usługach i gotowe

Na naszej stronie są Państwo w stanie znaleźć najpopularniejsze formaty ulotek jak również oryginalne formaty np. kwadratowe. Również, w indywidualnych wycenach możemy zrealizować Państwa wizje. Oferujemy bogaty wybór papieru oraz technik druku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą standardową

  • 8 formatów ulotek
  • 13 rodzajów papieru w różnych gramaturach (kreda połysk/mat, offset, Kraftliner)
  • Zadruk jednostronny 4/0, dwustronny 4/4, dwustronny z białym kolorem 5/5 (4 + biały/4 + biały), jednostronny z białym kolorem 5/0 (4 + biały/0), jednostronny biały kolor 1/0 (biały/0), dwustronny tylko biały kolor 1/1 (biały/biały), jednostronny tylko czarny kolor 1/0 (czarny/0), dwustronny tylko czarny kolor1/1 (czarny/czarny)
  • Uszlachetnienia – lakier UV, folia połysk/ mat/soft-touch; folia (mat/soft-touch) + lakier UV wybiórczy

Ulotki składane

sprawdzą się idealnie jako obszerna i przejrzysta forma prezentacji oferty firmowej. Ulotka składana podobnie do zwykłej daje szansę na umieszczenie wielu informacji i zdjęć w przejrzystym układzie. Ulotki składane sprawdzą się idealnie w restauracjach jak również w salonie kosmetycznym czy hotelach. Dzięki dużej powierzchni na ulotach składanych można umieścić oprócz godnej uwagi oferty, krótką historię firmy jak również np. kupon rabatowy na usługi w Twojej firmie. W naszej ofercie proponujmy szeroki wachlarz możliwości:

  • Wybierz spośród 12 formatów ulotek składanych
  • Dobierz sposób składania ulotek (ulotka składana na pół, w „c”, „z”, okienko, harmonijkę lub mapę) i liczbę stron (od 4 do 24)
  • Dopasuj podłoże i gramaturę ulotki (kreda 130-250 g, mat/połysk, offset 90-240 g lub Kraftliner 170-250 g)
  • W ramach 1 zamówienia możesz wybrać różne wzory
  • Wybierz optymalne uszlachetnienie ulotki – folia (połysk, mat, soft-touch) lub folia (mat, soft-touch) + lakier UV wybiórczy

Darmowy kreator ulotek online 

Dzięki naszemu darmowemu kreatorowi ulotek wykonasz profesjonalne projekty, według własnego pomysłu, które z pewnością przypadną do gustu twoim klientom. Aby rozpocząć pracę z inteligentnym kreatorem, wystarczy wybrać odpowiedni format zamawianych produktów oraz kliknąć przycisk "projektuj". Kreator ulotek posiada gotowe wzory, które ułatwiają pracę i umożliwiają szybkie stworzenie profesjonalnego elementu, zawierającego wszystkie potrzebne informacje. Wybrany wzór wystarczy uzupełnić potrzebnymi danymi kontaktowymi i gotowe. Dobierz odpowiednią ilość potrzebnych ulotek bądź wizytówek i zleć nam wydruk, które zostanie zrealizowany w najszybszym możliwym czasie. 

W ramach świadczonych przez nas usług mogą Państwo swobodnie wybierać spośród ośmiu formatów ulotek oraz trzynastu rodzajów papieru, które charakteryzują się różnymi gramaturami (matowymi, połyskującymi, offset lub ekologiczny papier Kraftliner). Postaw na zadruk jednostronny 4/0, dwustronny 4/4, jednostronny z białym kolorem 5/0, jednostronny tylko czarny kolor 1/0,  jednostronny biały kolor 1/0, dwustronny z białym kolorem 5/5, dwustronny tylko biały kolor 1/1 czy dwustronny tylko czarny kolor 1/1, w zależności od indywidualnych preferencji. Oferujemy także wydruki wysoko spersonalizowane, które podlegają osobnej wycenie. Dodatkowe uszlachetnienia w postaci lakieru UV, folii połyskującej czy lakieru UV wybiórczego, urozmaicą odpowiedni projekt, nadając mu wyjątkowego stylu. 

Druk ulotek online składanych to z kolei wybór spośród dwunastu dostępnych formatów. Za pośrednictwem naszej strony dobierzesz odpowiedni sposób składania ulotek (ulotka składana w kształt litery "c", "z" w sposób tradycyjny na pół, w harmonijkę lub mapę) oraz liczbę stron, w pełni odpowiadającą informacją, które chcesz zawrzeć na papierze (od 4 do 24 stron). Nasz sklep online pozwala na swobodne dobranie odpowiedniej gramatury ulotki składanej, a kompleksowy projekt jest możliwy, dzięki dobraniu poszczególnych uszlachetnień, które pozwolą wyróżnić się każdej firmie z tłumu. Ulotka składana to forma, w której zawrzesz precyzyjne informacje o swojej ofercie i w sposób przejrzysty zaprezentujesz je swoim przyszłym klientom. Ten typ ulotki z pewnością sprawdzi się w różnego rodzaju biznesach, związanych z branżą gastronomiczną, kosmetyczną czy hotelarską. Dzięki dużej powierzchni oprócz najpotrzebniejszych informacji na tego typu ulotce zmieścisz krótką historię firmy, wskazówki dotyczące korzystania z konkretnych usług, wzmianki o obowiązujących promocjach czy kodach rabatowych. Stwórz materiały na miarę swojej firmy, wykorzystując własne pomysły i łącząc je z propozycjami dostępnymi w kreatorze. 

Dobrze zaprojektowana ulotka jest gwarantem utrzymania się na rynku. Zapraszamy do składania zamówień.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej drukarni