Teczki Ofertowe

TECZKI OFERTOWE Z NADRUKIEM

DRUKUJ TECZKI - Każdy przedsiębiorca wie, że dobrze zaprojektowana teczka staje się swoistą wizytówką firmy. Ważne jest, aby poprzez takie drobiazgi zostać zapamiętanym przez klienta. Dobrze zaprojektowana teczka jest kluczem do budowania pozytywnego wizerunku firmy, będzie również idealnym dopełnieniem przekazywanych klientowi ofert, broszur lub faktur.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkt - TECZKI OFERTOWE I REKLAMOWE, które spełnią Wasze oczekiwania. Dostępne są teczki na papierze kredowym, jak również ozdobnym, barwionym w masie, fakturowanym oraz kraftowym.

Czytaj więcej

Do teczek na papierze kredowym istnieje możliwość dobrania gumki w kolorze pasującym do projektu, teczka może zostać uszlachetniona foliami błyszczącą, matową lub soft touch. A ważne elementy projektu można wyszczególnić lakierem wybiórczym UV.

Oferta standardowa teczek ofertowych w dwóch wariantach Standard oraz Standard Plus.

  • Teczki format A4
  • Teczki reklamowe na wielu papierach – w tym na kredzie 350 g, grubym offsecie i na podłożach kraftowych
  • Druk teczek na papierach ozdobnych, np. o fakturze włókna lub na kolorowych (granat, czerwień, czerń, szarość, srebrny, kość słoniowa)
  • Możliwość białego druku i poddruku (na ciemnych podłożach)
  • Wersja jedno- lub dwubigowa (grzbiet 5,5 mm lub 10 mm)
  • Zadruk 4/0 lub 4/4
  • Uszlachetnienie teczki (kreda 350 g) – folia (połysk, mat, soft touch); folia (mat, soft touch) + lakier UV wybiórczy
  • Przy teczce na podłożu kredowym możliwość wyboru gumki z zakuwkami w 7 kolorach do wyboru

Teczki ofertowe Standard jak również Standard Plus drukujemy jedno – lub dwubiegowe w wariantach do wyboru 5,5 mm oraz 10 mm. To umożliwia schowanie do teczki zarówno pojedyncze dokumenty jak również obszerne umowy.

Teczki z własnym logo lub grafiką sprawdzą się idealnie nie tylko w urzędach, ale również w biurach turystycznych lub w agencjach ubezpieczeniowych. Pozwoli to na pozytywne zapamiętanie przez klienta w naszej firmie.

Teczki reklamowe z nadrukiem

W dobie tak ogromnej konkurencji marketing ma coraz większe znaczenie – w końcu reklama napędza sprzedaż. Jeśli chcesz nie tylko pozyskiwać klientów, ale również budować i podtrzymywać ich lojalność, musisz zapewnić im najwyższą jakość na każdym etapie ścieżki zakupowej, a także długo po sfinalizowaniu transakcji.

Teczki z własnym nadrukiem to doskonały sposób na kreowanie przyjaznego i profesjonalnego wizerunku marki, a także budowanie długoterminowej relacji z klientem. Chcesz, aby Twoja firma postrzegana była w jak najlepszym świetle? Wyprzedź konkurencję i zadbaj o brand marketing w dobrym stylu.

Teczki reklamowe i ofertowe jako element brand marketingu

Teczki reklamowe dostępne w naszej ofercie posłużą Ci jako skuteczne narzędzie w brand marketingu. Możesz przekazywać w nich oferty, broszury lub dokumenty. Taki gadżet reklamowy sprawdza się znacznie lepiej niż tradycyjne ulotki, które niemal od razu lądują w koszu na śmieci. Teczki są przydatne nawet w życiu codziennym. Właśnie takie gadżety najbardziej lubią klienci.

Wybierz nadruk, a my umieścimy go na papierze kredowym, ozdobnym, barwionym w masie, fakturowanym lub kraftowym. Wybór należy do Ciebie!

Twoi klienci lub potencjalni klienci z pewnością docenią wysoką jakość papieru, a także nadruku. Pamiętaj, że gadżety reklamowe to poniekąd wizytówka firmy. Ich jakość będzie kojarzona z jakością oferowanych usług czy produktów – teczki firmowe z logo nie są wyjątkiem. Jeśli chcesz wyrobić sobie opinie rzetelnej firmy, zadbaj o profesjonalne gadżety firmowe, które będą spójne z wizerunkiem i wartościami Twojej marki. Brand marketing może zdziałać cuda, jeśli tylko działania zostaną prawidłowo wdrożone.

Teczki ofertowe z nadrukiem – co oferujemy?

Teczki z logo oferujemy w formacie A4 w wersji jedno- lub dwubigowej (grzbiet 5,5 mm lub 10 mm). Wybór rodzaju papieru, druku i koloru należy do Ciebie.

Nie interesują Cię nudne białe teczki? Żaden problem. Możesz uszlachetnić swój gadżet reklamowy np. folią z połyskiem lub lakierem UV. Oprócz tego w przypadku teczek na papierze kredowym możesz wybrać pasujący do Twojej marki kolor gumki. Konsumenci zapamiętują to, co najbardziej się wyróżnia. Zaprojektuj ciekawy nadruk, który będzie spójny z logo Twojej marki, a na pewno utrzyma się ona w świadomości klientów przez długi czas.

Zamów teczki na dokumenty z logo już dziś i pokaż swoim klientom, że oferujesz najwyższą jakość na każdym etapie współpracy!

Masz więcej pytań? Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.