Teczki Ofertowe

TECZKI OFERTOWE Z NADRUKIEM

DRUKUJ TECZKI - Każdy przedsiębiorca wie, że dobrze zaprojektowana teczka staje się swoistą wizytówką firmy. Ważne jest, aby poprzez takie drobiazgi zostać zapamiętanym przez klienta. Dobrze zaprojektowana teczka jest kluczem do budowania pozytywnego wizerunku firmy, będzie również idealnym dopełnieniem przekazywanych klientowi ofert, broszur lub faktur.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkt - TECZKI OFERTOWE I REKLAMOWE, które spełnią Wasze oczekiwania. Dostępne są teczki na papierze kredowym, jak również ozdobnym, barwionym w masie, fakturowanym oraz kraftowym.

Do teczek na papierze kredowym istnieje możliwość dobrania gumki w kolorze pasującym do projektu, teczka może zostać uszlachetniona foliami błyszczącą, matową lub soft touch. A ważne elementy projektu można wyszczególnić lakierem wybiórczym UV.

Oferta standardowa teczek ofertowych w dwóch wariantach Standard oraz Standard Plus.

  • Teczki format A4
  • Teczki reklamowe na wielu papierach – w tym na kredzie 350 g, grubym offsecie i na podłożach kraftowych
  • Druk teczek na papierach ozdobnych, np. o fakturze włókna lub na kolorowych (granat, czerwień, czerń, szarość, srebrny, kość słoniowa)
  • Możliwość białego druku i poddruku (na ciemnych podłożach)
  • Wersja jedno- lub dwubigowa (grzbiet 5,5 mm lub 10 mm)
  • Zadruk 4/0 lub 4/4
  • Uszlachetnienie teczki (kreda 350 g) – folia (połysk, mat, soft touch); folia (mat, soft touch) + lakier UV wybiórczy
  • Przy teczce na podłożu kredowym możliwość wyboru gumki z zakuwkami w 7 kolorach do wyboru

Teczki ofertowe Standard jak również Standard Plus drukujemy jedno – lub dwubiegowe w wariantach do wyboru 5,5 mm oraz 10 mm. To umożliwia schowanie do teczki zarówno pojedyncze dokumenty jak również obszerne umowy.

Teczki z własnym logo lub grafiką sprawdzą się idealnie nie tylko w urzędach, ale również w biurach turystycznych lub w agencjach ubezpieczeniowych. Pozwoli to na pozytywne zapamiętanie przez klienta w naszej firmie.

Druk Reklamowy  - Drukarnia wielozadaniowa