Notesy firmowe

NOTESY FIRMOWE

Notesy reklamowe są „must have” w każdym biurze. Kto z nas mając wiele spraw na głowie nie notuje gdzieś ważnych informacji. Notesy firmowe sprawdzą się również na targach, konferencjach jak również w urzędach. Atrakcyjnie zaprojektowany notes z Twoim logo lub grafiką sprawi, że klienci chętnie zabiorą go do swojego domu lub biura co będzie utrwalało Twoją firmę w pamięci dzięki codziennemu użytkowaniu notesu.

Notesy firmowe sprawdzą się idealnie na różnego rodzaju szkoleniach spotkaniach biznesowych. Są idealnym nośnikiem reklamy który w dyskretny sposób pozwala klientowi pamiętać o naszej firmie pełniąc zarazem funkcję pożytecznego gadżetu. Taki notes przyczynia się do zwiększenia rozpoznawalności firmy na rynku.

W naszej ofercie znajdziecie notesy firmowe, które wedle potrzeb mogą zwierać 25,50 lub 100 kart. Do wyboru są również trzy różne rodzaje notesów:

Wszystkie trzy rodzaje notesów firmowych dostępne są w 4 rozmiarach, okładki notesów są drukowane na podłożu kredowym w błysku lub macie lub na jednym z dziewięciu papierów ozdobnych w tym modnym obecnie papierze kraftowym.

  • Notesy w formacie A6 – są bardzo wygodne, idealnie nadające się jako notesy kelnerskie lub prezenty dla klientów. Mały rozmiar sprawia, że można zabrać go wszędzie
  • Notesy w formacie A5 – doskonałe do biura i jako prezent dla klientów. Można w nim notować relacje ze spotkań, konferencji i wydarzeń branżowych.
  • Notesy w formacie A4 – dają duże pole do projektowego popisu. Wykorzystaj duży format do stworzenia czytelnej reklamy, która będzie towarzyszyła na szkoleniach, warsztatach lub w codziennej pracy biurowej.
  • Notesy w formacie DL – to idealne podłoże kreatywności. Wydrukuj na nim kreatywne notesy, które będą wyjątkową reklamą Ciebie lub Twojej firmy.

Notesy klejone z okładką
Notes firmowy dostępny w 4 formatach, spód podklejony kartonem. Wnętrze wykonane na offsecie 90g, okładka może zostać wykonana na papierze kreda 170 g (mat lub połysk), w tej opcji dostępne jest również 9 papierów ozdobnych. Narożniki mogą zostać zaokrąglone lub prostokątne. Ilość stron 1 + 25, 1+50 i 1+100)

Notes klejony bez okładki
To najprostsza forma notesu reklamowego. Brak okładki powoduje, że notatki są widoczne co, jeżeli musisz szybko dotrzeć do informacji jest bardzo wygodne. Brak okładki ułatwia szybkie oderwanie kartek co przyśpiesza pracę, jeżeli np. spisujemy zamówienia. Notesy klejone bez okładki są dostępne w 4 formatach, papier offsetowy o gramaturze 90 g. W przypadku tego notesu firmowego istnieje możliwość wykończenia go dziurkami pasującymi do segregatora.

Notes spiralowy
Ta elegancka forma notesu firmowego sprawdzi się w biurze jak również na szkoleniach. Notes spiralowy oprócz eleganckiego wyglądu jest wychodny w użytkowaniu dzięki spirali łatwiej przekłada się kartki. Można uszlachetnić notes wybierając transparentną okładkę PCV lub dobierając do projektu odpowiedni kolor spirali dostępny w 4 kolorach. Spirala może zostać umieszczona na krótszym lub dłuższym boku. Standardowa okładka drukowana na papierze kredowym o gramaturze 350 g., wnętrze – offset 90 g.

Taki notes firmowy na pewno będzie trafionym upominkiem dla klienta, a ciekawy projekt sprawi, aby zostać zapamiętanym na rynku.

Drukarnia reklamowa - drukarnia online, drukarnia internetowa