Katalog/folder/broszura

KATALOG/FOLDER

Katalogi firmowy to idealna opcja dla firmy, aby w uporządkowany i elegancki sposób zaprezentować ofertę firmy. Katalogi można wykorzystać jako magazyny, raporty lub trendbooki. Katalog może zostać dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb jak również na wzór aktualnie panujących trendów. Bogaty wybór papieru, technik druku oraz różnorodność rozmiarów katalogów sprawią, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni produkt, który z pewnością wyróżni się na tle innych katalogów.

W naszym sklepie mogą zamówić trzy rodzaje katalogów:

Katalogi szyte

Najpowszechniejszy rozmiar katalogów. Sprawdza się zarówno w biurach turystycznych jak również w sklepach z glazurą. Istnieje możliwość zamówienia katalogu o niewielkiej liczby stron kończąc na tych najbardziej obszernych. Katalogi szyte charakteryzują się wytrzymałością i przystępną ceną. Katalog szyty sprawdzi się w małych i średnich prezentacjach. Katalog szyty jest idealnym uzupełnienie, prezentacji firmy i najczęściej wykorzystywany do tworzenia folderów produktowych jak również gazetek promocyjnych.

Katalogi klejone

To jeden z najelegantszych książkowych form reklamy. Dlatego też takie katalogi dają możliwość na stworzenie obszernej prezentacji oferty. Katalog standardowo drukujemy w ośmiu najpowszechniejszych formatach, ale gotowi jesteśmy również na indywidualne zamówienia. Nasze katalogi są produkowane z najwyższej jakości materiałów w tym elastycznego i bardzo trwałego kleju. Katalog klejony sprawdzi się idealnie jako katalog modowy lub książka pamiątkowa. Aby uszlachetnić swój projekt można wybrać folię mat, błysk lub Soft touch na okładkę a aby wyeksponować swoje logo można wybrać lakier UV wybiórczo.

Katalogi spiralowe

Przede wszystkim są łączone jak nazwa wskazuje spiralą, która charakteryzuje się wygodnym przeglądaniem stron jak również istnieje możliwość rozłożenia katalogu na płasko. Taka forma katalogu sprawdzi się w małych i średnich rozmiarach. Katalogi w standardzie dostępne są w sześciu formatach z możliwością realizacji również niestandardowych formatów. Taki rodzaj katalogu sprawdzi się np. jako menu lub instrukcja. Do wyboru jest kilka rodzajów papieru o różnej strukturze oraz w ofercie posiadamy trzy kolory spiral.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do składania zamówień.