Katalog/folder/broszura

KATALOG/FOLDER

Katalogi firmowy to idealna opcja dla firmy, aby w uporządkowany i elegancki sposób zaprezentować ofertę firmy. Katalogi można wykorzystać jako magazyny, raporty lub trendbooki. Katalog może zostać dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb jak również na wzór aktualnie panujących trendów. Bogaty wybór papieru, technik druku oraz różnorodność rozmiarów katalogów sprawią, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni produkt, który z pewnością wyróżni się na tle innych katalogów.

Katalogi firmowe są doskonałym rozwiązaniem dla każdej firmy, której zależy na uporządkowanym i nowoczesnym zaprezentowaniu swojej oferty. Nie dziwi zatem fakt, że taka opcja cieszy się sporym uznaniem na rynku. Katalog posłuży firmie jako raport, magazyn lub trendbook. Plusem jest fakt, że dopasujemy katalogi to własnych preferencji i oczekiwań firmy. Nie bez znaczenia są aktualne trendy rynkowe. Na uznanie zasługuje szeroki wybór technik druku, bogaty wybór papieru i różnorodność rozmiarów katalogów. Dzięki temu każdy odbiorca znajdzie taki produkt, jaki wyróżni się na tle konkurencji. Do wyboru mamy katalogi szyte, klejone oraz spiralowane.

Czytaj więcej

Katalog szyty

Jest to najczęściej stosowany rozmiar katalogów, jaki doceni wiele firm. Taki katalog spełni swoje zadanie w sklepach z glazurą oraz w biurach turystycznych. Klient może skorzystać z zamówienia katalogu o niewielkiej ilości stron, jak też bardziej obszernego. Katalog tego typu cechują się atrakcyjną ceną i wytrzymałością. Te cechy z pewnością doceni każdy odbiorca. Kiedy wybrać taki katalog? To dobre rozwiązanie dla małych i średnich prezentacji. Może on stanowić uzupełnienie prezentacji firmy i jest chętnie wybierany do tworzenia gazetek promocyjnych i folderów produktowych. Katalogi szyte z pewnością spełnią wymogi każdego profesjonalisty.

Katalog klejony

Kolejną propozycją jest katalog klejony, jaki cechuje się niezwykłą elegancją. Taki produkt daje możliwość stworzenia obszernej prezentacji oferty, dzięki czemu wpłynie na komfort użytkownika. Drukowanie następuje w ośmiu najpopularniejszych formatach, przy czym sklep oferuje także stworzenie indywidualnego zamówienia. Ogromnym atutem jest fakt, że katalogi klejone odznaczają się  wysoką jakością materiałów, zachowując jednocześnie trwałość kleju i elastyczność. Produkt posłuży nam przykładowo jako książka pamiątkowa lub modowy katalog. Uszlachetnienie danego projektu wiąże się z wybraniem foli błysk, mat lub Soft touch na okładkę katalogu. Dzięki lakierowi UV wyeksponujemy swoje logo i przyciągniemy uwagę potencjalnego klienta. Produkty tego typu sprawdzą się w wielu firmach.

Katalog spiralowy

Ostatnim rozwiązaniem jest spiralowy katalog, który jest łączony spiralą. Odznacza się wygodnym przeglądaniem stron, przy czym użytkownik może także rozłożyć katalog na płasko. To pozwala zachować komfort w każdej sytuacji. Taka forma katalogu posłuży przedsiębiorcom w średnich i małych rozmiarach. Dostępne jest sześć formatów, przy czym możliwe jest zamówienie formatu niestandardowego. Co ciekawe, katalog spiralowy spełni swoje zadania jako instrukcja lub menu. Szeroki wybór wśród rodzajów i struktury papieru daje spore pole do popisu. Trzy kolory spiral dostosujemy do swoich potrzeb.

W naszym sklepie mogą zamówić trzy rodzaje katalogów:

Katalogi szyte

Najpowszechniejszy rozmiar katalogów. Sprawdza się zarówno w biurach turystycznych jak również w sklepach z glazurą. Istnieje możliwość zamówienia katalogu o niewielkiej liczby stron kończąc na tych najbardziej obszernych. Katalogi szyte charakteryzują się wytrzymałością i przystępną ceną. Katalog szyty sprawdzi się w małych i średnich prezentacjach. Katalog szyty jest idealnym uzupełnienie, prezentacji firmy i najczęściej wykorzystywany do tworzenia folderów produktowych jak również gazetek promocyjnych.

Katalogi klejone

To jeden z najelegantszych książkowych form reklamy. Dlatego też takie katalogi dają możliwość na stworzenie obszernej prezentacji oferty. Katalog standardowo drukujemy w ośmiu najpowszechniejszych formatach, ale gotowi jesteśmy również na indywidualne zamówienia. Nasze katalogi są produkowane z najwyższej jakości materiałów w tym elastycznego i bardzo trwałego kleju. Katalog klejony sprawdzi się idealnie jako katalog modowy lub książka pamiątkowa. Aby uszlachetnić swój projekt można wybrać folię mat, błysk lub Soft touch na okładkę a aby wyeksponować swoje logo można wybrać lakier UV wybiórczo.

Katalogi spiralowe

Przede wszystkim są łączone jak nazwa wskazuje spiralą, która charakteryzuje się wygodnym przeglądaniem stron jak również istnieje możliwość rozłożenia katalogu na płasko. Taka forma katalogu sprawdzi się w małych i średnich rozmiarach. Katalogi w standardzie dostępne są w sześciu formatach z możliwością realizacji również niestandardowych formatów. Taki rodzaj katalogu sprawdzi się np. jako menu lub instrukcja. Do wyboru jest kilka rodzajów papieru o różnej strukturze oraz w ofercie posiadamy trzy kolory spiral.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do składania zamówień.