Folie i naklejki

Naklejki, folie

W naszej ofercie posiadamy folie do zastosowań na różne podłoża.

W swojej ofercie mamy folie i naklejki:

Folia samochodowa wylewana

w przeciwieństwie do zwykłej folii nadaje się do oklejania całego samochodu. Można ją zastosować niewątpliwie do oklejenia całej karoserii / lusterek i zderzakach

Folie okienne OWV

niewątpliwie nadaje się do oklejania okien, witryn sklepowych lub szyb pojazdów. Ponieważ jest dziurkowana przed wszystkim  eksponuje grafikę na zewnątrz jednocześnie nie zaciemniając środka.

Niewątpliwie folia OWV przede wszystkim wyróżnia się dużą trwałością i intensywnością kolorów.

Folia szroniona 

Podobnie do folii OWV nadaje się do oklejania witryn lub okien ponieważ doskonale nadaje się do zasłaniania środka, podczas gdy jednocześnie wpuszczając światło do środka.

Folia Adhezyjna

Naklejka adhezyjna z pewnością nada się do zastosowań wewnątrz ponieważ na gładkich powierzchniach np witrynach lub na lekko zakrzywionych może być odklejana i przyklejana wiele razy.

Ponieważ folie adhezyjne nie posiadają kleju z pewnością nadadzą się do informowania klientów o danych promocjach. Godne uwagi jest fakt, że nadają się do różnych cyklicznych imprez.

Folia Easy Dot

Niewątpliwie jest to najlepsza naklejka do krótkich aplikacji. Z pewnością nadadzą się do zastosowań wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Wyróżnia się matowym wykończeniem, możliwość docięcia do wybranego kształtu. W przeciwieństwie do zwykłych naklejek folii posiada specjalny klej dzięki któremu można łatwo naklejkę korygować lub odkleić i nakleić w inne miejsce

Folia Podłogowa 

Naklejki podłogowe niewątpliwie i bezsprzecznie nadadzą się do oklejania ruchliwej posadzki lub do identyfikacji garażów.

Dzięki swojej specjalnej antypoślizgowej powierzchni można ją stosować w sklepach, podkreślić należy ze powłoka folii podłogowej jest odporna na zarysowania jak również na różnego rodzaju detergenty.

Naklejki po nadrukowaniu zachowa swoją trwałość nawet przy częstym myciu i przede wszystkim dużym natężeniu ruchu