Banery

BANERY

Czy Twoja firma potrzebujesz reklamy? Czy chcesz zostać zauważony? Najlepszym sposobem na zwiększenie widoczności jest baner reklamowy. Ta dużo gabarytowa reklama jest nieodzownym elementem całej kampanii reklamowej. Która jest również jedną z najpowszechniejszych i najbardziej widocznych sposobów na zareklamowanie i pokazanie swojej firmy większej liczbie potencjalnych klientów.  Baner wykończony jest zgrzewaniem oraz oczkowaniem w standardzie średnio co 50 cm. Baner reklamowy jest łatwy w montażu może zostać zamontowany na elewacji, ogrodzeniu lub w każdym innym dostępnym w tym celu miejscu.

Nie ma skuteczniejszego sposobu na zachęcenie potencjalnego klienta do zakupu naszego produktu niż reklama. Niepromowany produkt nie wzbudza zbytniego zaufania, bez reklamy trudno jest też dowiedzieć się w ogóle o jego istnieniu. Skoro reklama jest dźwignią handlu, to warto w nią zainwestować. Jednymi z najlepszych i najbardziej widocznych sposobów na promocję produktów są banery. U nas znajdą Państwo wiele ich rodzajów: od druków reklamowych wolnostojących po banery reklamowe online.

Baner reklamowy online - złap klienta w sieć!

Jeśli chcemy pozyskać szerszą grupę klientów, warto zainwestować w reklamę nie tylko tradycyjną, ale także online. Wraz z rozwojem technologii wiele biznesów funkcjonuje już wyłącznie w sieci, a społeczeństwo ceni sobie wygodę, poszukując towarów i usług coraz częściej właśnie w internecie. Z tego powodu banery reklamowe online są niemal niezbędne. Warto skorzystać z kreatora banerów reklamowych, dzięki któremu nasz produkt będzie łatwiej rzucał się w oczy użytkownikom sieci. Baner reklamowy online ma nad tradycyjnym taką przewagę, że zazwyczaj jest animowany - a jak wszyscy wiemy, nasz wzrok bardziej przykuwają przedmioty dynamiczne niż statyczne.

Druk reklamowy - widoczność to podstawa

Jeśli produkt jest adresowany nie tylko do użytkowników internetu, dobrze jest też zaopatrzyć się w tradycyjny druk reklamowy. W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroką ofertę banerów:

  • baner reklamowy jednostronny - wykonywany techniką druku solwentowego, który zapewnia wysoką trwałość i intensywność kolorów;
  • baner reklamowy dwustronny - umożliwia ukazanie dwóch różnych informacji i projektów, wykonany z nieprześwitującego materiału blockout;
  • baner reklamowy jednostronny odblaskowy - materiał odblaskowy frontlight sprawia, że reklama jest widoczna również w nocy;
  • x-baner - posiada rozkładany stelaż oparty na kształcie litery X, co czyni go bardzo stabilnym, a jednocześnie lekkim.

W naszym sklepie można również zamówić druk reklamowy na roll-upy, roll-up double oraz tablice kredowe.

Druk banerów reklamowych: koszty

Cena banera zależy oczywiście od jego rodzaju i rozmiaru. Przykładowo koszt banera jednostronnego o rozmiarze 200x100 cm ze zgrzewaniem co 50 cm kosztuje 74,10 zł. Druk banerów reklamowych daje też możliwość podania własnego formatu. Z kolei druk reklamowy do roll-upa nie daje nam możliwości samodzielnego określenia formatu, ze względu na standardowe wielkości, jakie są dostępne na rynku. Za format 85x200 cm zapłacimy 165,45 zł.

Inwestycja w druk reklamowy to inwestycja w firmę

Niech Państwa firma zostanie zauważona dzięki profesjonalnie wykonanym banerom! Można skorzystać z kreatora banerów reklamowych lub po prostu skontaktować się z nami, a my dokonamy wszelkich starań, by Państwa produkty zaistniały na rynku. Zapraszamy do współpracy!

Baner reklamowy jednostronny

Baner reklamowy jednostronny jest wykonywany techniką druku solwentowego, która zapewnia wysoką trwałość i intensywność kolorów. Baner jednostronny drukowany jest na podłożach frontlight. Banery dostępne są w pięciu wymiarach. Istnieje również możliwość wydrukowania niestandardowego formatu, w tym celu prosimy o kontakt. Baner sprawdzi się jako reklama zarówno szkoły językowej jak również dużej restauracji. Daje możliwość zauważenia z dużej odległości. Ciekawy projekt daje szansę zainteresowania i zwrócenia uwagi na ofertę firmy.

Baner reklamowy dwustronny

Baner reklamowy dwustronny pozwoli zobaczyć Twoją reklamę szerszemu gronu klientów. Na banerze mogą zostać umieszczone dwie informacje i dwa różne projekty równocześnie. Baner ten wykonany jest z nieprześwitującego materiału blockout o gramaturze 610g. Ten rodzaj banneru jest jedną z najczęściej wybieranych form reklam zewnętrznych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Baner reklamowy jednostronny odblaskowy

Nie lubisz przerw? Chcesz, aby Twoja firma była zauważana 24/7? Polecamy baner, który będzie widoczny za dnia jak i w nocy. Baner jednostronny odblaskowy jest wykonany z materiału odblaskowego frontlight 520 g. Dzięki zastosowaniu druku solwentowego banery charakteryzują się dużą trwałością oraz zauważalną intensywnością koloru.

Zachęcamy do składania zamówień.