Banery

BANERY

Czy Twoja firma potrzebujesz reklamy? Czy chcesz zostać zauważony? Najlepszym sposobem na zwiększenie widoczności jest baner reklamowy. Ta dużo gabarytowa reklama jest nieodzownym elementem całej kampanii reklamowej. Która jest również jedną z najpowszechniejszych i najbardziej widocznych sposobów na zareklamowanie i pokazanie swojej firmy większej liczbie potencjalnych klientów.  Baner wykończony jest zgrzewaniem oraz oczkowaniem w standardzie średnio co 50 cm. Baner reklamowy jest łatwy w montażu może zostać zamontowany na elewacji, ogrodzeniu lub w każdym innym dostępnym w tym celu miejscu.

Baner reklamowy jednostronny

Baner reklamowy jednostronny jest wykonywany techniką druku solwentowego, która zapewnia wysoką trwałość i intensywność kolorów. Baner jednostronny drukowany jest na podłożach frontlight. Banery dostępne są w pięciu wymiarach. Istnieje również możliwość wydrukowania niestandardowego formatu, w tym celu prosimy o kontakt. Baner sprawdzi się jako reklama zarówno szkoły językowej jak również dużej restauracji. Daje możliwość zauważenia z dużej odległości. Ciekawy projekt daje szansę zainteresowania i zwrócenia uwagi na ofertę firmy.

Baner reklamowy dwustronny

Baner reklamowy dwustronny pozwoli zobaczyć Twoją reklamę szerszemu gronu klientów. Na banerze mogą zostać umieszczone dwie informacje i dwa różne projekty równocześnie. Baner ten wykonany jest z nieprześwitującego materiału blockout o gramaturze 610g. Ten rodzaj banneru jest jedną z najczęściej wybieranych form reklam zewnętrznych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Baner reklamowy jednostronny odblaskowy

Nie lubisz przerw? Chcesz, aby Twoja firma była zauważana 24/7? Polecamy baner, który będzie widoczny za dnia jak i w nocy. Baner jednostronny odblaskowy jest wykonany z materiału odblaskowego frontlight 520 g. Dzięki zastosowaniu druku solwentowego banery charakteryzują się dużą trwałością oraz zauważalną intensywnością koloru.

Zachęcamy do składania zamówień.